KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17516285
nr 1751 6285
Elisabeth Ekwall
(f. 1950), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2024, efter R Ferri. Olja på duk, 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 34x33 cm
Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:48:02
15/12 18:28:14